Witaj. Bardzo cieszymy się z Twoich odwiedzin. Chcemy opowiedzieć Ci o naszym pomyśle na piękno, które płynie ze zdrowia.

Nasz butik zrodził się z dwóch przyczyn: potrzeby i niezgody. Potrzeby, aby nasza skóra i zdrowie miało najlepszą opiekę z możliwych. Wyszliśmy z prostego założenia: jeśli nasza skóra to część materii, bezpośrednio należąca do środowiska przyrody, to odpowiedzią na jej potrzeby będą składniki dostępne w naturalnych formach. Takie, które nie uzależniają, sztucznie nie podtrzymują wrażenia zdrowia, a faktycznie na nie wpływają, wspomagając naturalne procesy regeneracyjne organizmu. Niezgody na bezmyślne niszczenie środowiska, masową produkcję, marnowanie naturalnych zasobów naszej planet i globalne kuszenie sloganami, które mają napędzać konsumpcję. Na rynek kosmetyków produkowanych masowo i jego ofertę.

Wspieramy:

  • Uczciwy handel – partnerskie relacje z poddostawcami i lokalnymi producentami kosmetyków
  • Lokalną produkcję
  • Rodzinne manufaktury
  • Rolnictwo ekologiczne
  • Zrównoważony rozwój, który pociąga za sobą dostosowanie prac człowieka do naturalnych cyklów przyrody
  • Ograniczenie konsumpcjonizmu, ideę świadomego dokonywania zakupów oraz świadomego produkowania poprzez używanie surowców przyjaznych środowisku, wybieranie opakowań podlegających recyklingowi i ochronę zwierząt.

Chcemy, żebyś zastanowiła się nad naszą ofertą i przemyślała swój zakup. A jeśli już go dokonasz, będziemy bardzo szczęśliwi, że zrobiłaś to będąc w pełni przekonana o słuszności swojej decyzji.