Dla domu

Pokaż10 na stronę

Siatka  Lista 

 1. %

  ALEPIA Wielofunkcyjny płyn czyszczący na bazie mydła Alep

  Uniwersalny środek czyszczący na bazie mydła Aleppo z olei z pierwszego tłoczenia.

  Nadaje się do regularnego czyszczenia wszystkich typów powierzchni zmywalnych i jest przyjazny dla środowiska.

  Aby otworzyć, należy przekręcić dyszę pistoletu do pozycji ON. Zrobić kilka natrysków na powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia.

  Wytrzeć czystą, suchą szmatką. Nie trzeba spłukiwać. Na powierzchni w kontakcie z żywnością, spłukać czystą wodą.

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie zawiera szkodliwych składników o oznaczeniu ryzyka (R 40, R 68, R 62 lub R 63).

  Skład: Contient moins de 5%: Savon, agents de surface non ioniques, agents de surface anioniques, méthylchloroisothiazolinone, methylisothiazolione, parfum (citral, limonene). Contient aussi : eau, alcools

  Opakowanie nadaje się do recyklingu.

  Pojemność: 500 ml

  Dowiedz się więcej

  29,40 zł

  - 42,00 zł

 2. ALOE&WHITE LILAC Świeca zapachowa do wnętrz

  Świeca zapachowa do wnętrz o zapachu Aloe&White Lilac. Zapach aloesu połączony z subtelnością białej lilii. Delikatny i kobiecy. Sposób użycia: Zapalić świecę na minimum godzinę. Palić jednorazowo 2-3 godziny. Przed każdym zapaleniem przyciąć knot do około 0,5 cm. Spowoduje to właściwe spalanie świecy i ograniczy zjawisko kopcenia. Skład: wosk sojowy, olejek perfumowany, bawełniano-lniany knot Kolor: kremowy (nie zawiera sztucznych barwników) Pojemność: 120 ml Wymiary: średnica 6,5 cm, wysokość 6,5 cm Czas palenia do 25 godzin Opakowanie: słoik z brązowego szkła z nakrętką. Po umyciu opakowanie może być ponownie wykorzystane Dowiedz się więcej
  39,00 zł
 3. Brak w magazynie

  BLACK PLUM&RHUBARB Świeca zapachowa do wnętrz

  Świeca zapachowa do wnętrz o zapachu Black Plum & Rhubarb. Owocowy, świeży zapach. Sposób użycia: Zapalić świecę na minimum godzinę. Palić jednorazowo 2-3 godziny. Przed każdym zapaleniem przyciąć knot do około 0,5 cm. Spowoduje to właściwe spalanie świecy i ograniczy zjawisko kopcenia. Skład: wosk sojowy, olejek perfumowany, bawełniano-lniany knot Kolor: kremowy (nie zawiera sztucznych barwników) Pojemność: 120 ml Wymiary: średnica 6,5 cm, wysokość 6,5 cm Czas palenia do 25 godzin Opakowanie: słoik z brązowego szkła z nakrętką. Po umyciu opakowanie może być ponownie wykorzystane Dowiedz się więcej
  39,00 zł
 4. BLUEBERRY&VANILLA Świeca zapachowa do wnętrz

  Świeca do wnętrz o zapachu Blueberry&Vanilla. Pachnie jagodami z nutą truskawek połączonych ze słodką wanilią. Wypełnia wnętrze ciepłym aromatem. Sposób użycia: Zapalić świecę na minimum godzinę. Palić jednorazowo 2-3 godziny. Przed każdym zapaleniem przyciąć knot do około 0,5 cm. Spowoduje to właściwe spalanie świecy i ograniczy zjawisko kopcenia. Skład: wosk sojowy, olejek perfumowany, bawełniano-lniany knot Kolor: kremowy (nie zawiera sztucznych barwników) Pojemność: 120 ml Wymiary: średnica 6,5 cm, wysokość 6,5 cm Czas palenia do 25 godzin Opakowanie: słoik z brązowego szkła z nakrętka. Po umyciu opakowanie może być ponownie wykorzystane Wykonano ręcznie w Polsce Dowiedz się więcej
  39,00 zł
 5. Brak w magazynie

  COCONUT ISLAND Świeca zapachowa do wnętrz

  Świeca zapachowa do wnętrz o zapachu kokosowym. Sposób użycia: Zapalić świecę na minimum godzinę. Palić jednorazowo 2-3 godziny. Przed każdym zapaleniem przyciąć knot do około 0,5 cm. Spowoduje to właściwe spalanie świecy i ograniczy zjawisko kopcenia. Skład: wosk sojowy, olejek perfumowany, bawełniano-lniany knot Kolor: kremowy (nie zawiera sztucznych barwników) Pojemność: 120 ml Wymiary: średnica 6,5 cm, wysokość 6,5 cm Czas palenia do 25 godzin Opakowanie: słoik z brązowego szkła z nakrętką. Po umyciu opakowanie może być ponownie wykorzystane Dowiedz się więcej
  39,00 zł
 6. CRANBERRY, ORANGE & CINNAMON Świeca zapachowa do wnętrz

  Świeca zapachowa do wnętrz o zapachu Cranberry, Orange & Cinnamon. Świeżość pomarańczy z dodatkiem żurawiny i cynamonu. Sposób użycia: Zapalić świecę na minimum godzinę. Palić jednorazowo 2-3 godziny. Przed każdym zapaleniem przyciąć knot do około 0,5 cm. Spowoduje to właściwe spalanie świecy i ograniczy zjawisko kopcenia. Skład: wosk sojowy, olejek perfumowany, bawełniano-lniany knot Kolor: kremowy (nie zawiera sztucznych barwników) Pojemność: 120 ml Wymiary: średnica 6,5 cm, wysokość 6,5 cm Czas palenia do 25 godzin Opakowanie: słoik z brązowego szkła z nakrętką. Po umyciu opakowanie może być ponownie wykorzystane Dowiedz się więcej
  39,00 zł
 7. CUCUMBER&WASABI Świeca zapachowa do wnętrz

  Świeca zapachowa do wnętrz o zapachu Cucumber&Wasabi. Świeżość ogórka, arbuza z odrobiną pikantnej nuty. Sposób użycia: Zapalić świecę na minimum godzinę. Palić jednorazowo 2-3 godziny. Przed każdym zapaleniem przyciąć knot do około 0,5 cm. Spowoduje to właściwe spalanie świecy i ograniczy zjawisko kopcenia. Skład: wosk sojowy, olejek perfumowany, bawełniano-lniany knot Kolor: kremowy (nie zawiera sztucznych barwników) Pojemność: 120 ml Wymiary: średnica 6,5 cm, wysokość 6,5 cm Czas palenia do 25 godzin Opakowanie: słoik z brązowego szkła z nakrętką. Po umyciu opakowanie może być ponownie wykorzystane Dowiedz się więcej
  39,00 zł
 8. Ekologiczna świeca Piżmo

  Prezentujemy wyjątkowe ekologiczne świece, które sprawią że z każdym tchnieniem, Twoje cztery ściany wypełnią się niesamowitym aromatem.

  Ekologiczna świeca zapachowa - Piżmo. Prezentowana świeca jest w 100% wykonana z wosku roślinnego.

  Intensywny aromat, który w mgnieniu oka wypełnia całe mieszkanie, jest zasługą zastosowania do jej produkcji naturalnych olejków eterycznych pochodzących z samego serca Prowansji.

  Bawełniany knot spowalnia czas wypalania się świecy, co w połączeniu z naturalnymi materiałami daje około 60 godzin czasu podtrzymywania płomienia! Niemałą zaletą świecy jest również fakt, że w odróżnieniu od świec tradycyjnych pali się ona w niskiej temperaturze, a co więcej - jest nietoksyczna i całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

  Świeca ekologiczna w 100% wykonana z wosku roślinnego.

  Zapach: Piżmo

  Czas palenia: ok. 60 h

  Świeca ekologiczna w 100% wykonana z wosku roślinnego.

  Waga: 150 g

  Dowiedz się więcej
  57,90 zł
 9. Ekologiczna świeca Werbena

  Prezentujemy wyjątkowe ekologiczne świece, które sprawią że z każdym tchnieniem, Twoje cztery ściany wypełnią się niesamowitym aromatem!

  Ekologiczna świeca zapachowa - Werbena. Prezentowana świeca jest w 100% wykonana z wosku roślinnego.

  Intensywny aromat, który w mgnieniu oka wypełnia całe mieszkanie, jest zasługą zastosowania do jej produkcji naturalnych olejków eterycznych pochodzących z samego serca Prowansji. Bawełniany knot spowalnia czas wypalania się świecy, co w połączeniu z naturalnymi materiałami daje około 60 godzin czasu podtrzymywania płomienia.

  Niemałą zaletą świecy jest również fakt, że w odróżnieniu od świec tradycyjnych pali się ona w niskiej temperaturze, a co więcej - jest nietoksyczna i całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

  Zapach: Werbena

  Czas palenia: ok. 60 h

  Świeca ekologiczna w 100% wykonana z wosku roślinnego.

  Waga: 150 g

  Dowiedz się więcej
  57,90 zł
 10. Brak w magazynie

  Florame Dyfuzor Prowansalski z olejkiem eterycznym z mięty i cytryny

  Naturalny i ekologiczny Dyfuzor Prowansalski Florame do postawienia lub przyklejenia w: samochodzie, szafie, biurze, toalecie.

  Orzeźwiająco-cytrynowy zapach kompozycji, posiada właściwości antybakteryjne i przeciwwirusowe,co sprawia, że kompozycja jest niezbędna w okresie jesienno-zimowym. Sposób użycia: Włożyć do drewnianego pojemniczka buteleczkę z olejkiem eterycznym. Odkręcić zakrętkę i zanurz drewniany sztyft w kroplomierzu buteleczki coraz głębiej, odpowiednio do zużywania się olejku eterycznego. Drewniany pojemniczek można postawić lub przykleić. Po zużyciu olejku można dokupić ten sam lub inny olejek eteryczny bio Florame o pojemności 10 ml.

  Przy zmianie zapachu (olejku eterycznego) zalecana jest zmiana drewnianego sztyftu, który można dokupić oddzielnie (komplet 3 sztuk). Okres działania: około trzy tygodnie.

  Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

  Pojemność: 10 ml

  Dowiedz się więcej

  44,00 zł

  - 62,90 zł

Pokaż10 na stronę

Siatka  Lista